Wallarm API’lerinizi Test Eder ve Uçtan Uca Koruma Sağlar

Benzersiz özellikleri ile API’lerinizin güvenlik testlerini otomatikleştirin!

wallarm

Wallarm API’leri ve mikro hizmetleri kapsayan tüm uygulama ortamınız için güvenlik sunan çözümdür.Benzersiz mimari, farklı dağıtım seçeneklerini karıştırarak çeşitli ortamlara hızlı bir şekilde kurulum yapmanıza ve her şeyi tek bir birleşik konsolla yönetmenize olanak tanır.

Web uygulamalarına yönelik saldırıların %75`ten fazlasının API ler üzerinde gerçekleştirildiği internet ortamında Wallarm ile kritik yapılarınızı güvenli bir hale getirebilirsiniz.

API Güvenliği Için Uçtan Uca Yaklaşım

Güvenlik ve DevOps ekipleri, ortamlarında çalışan API’leri keşfetmek ve bunlara yönelik tehditleri tespit edip yanıt vermek için Wallarm’ı seçiyor.

 

Threat Prevention

 

 

API Güvenlik Platformunda sunulan Wallarm API Tehdit Önleme modülü, kapsamlı gerçek zamanlı API tehdit koruması sağlar. Otomatik olarak web uygulamalarına ve API’lara yönelik gerçekleşen saldırıları tespit eder. Kritik iş hizmetlerini kesintiye uğratan botlardan ve DDoS saldırılarından kaynaklanan API odaklı kötüye kullanımı önler.

 

 

 

API Discovery

Wallarm API Güvenlik Platformunun bir parçası olan API Keşif modülü, tüm API portföyü için runtime görünürlüğü sağlar. Gerçek zamanlı trafiğe ve OpenAPI özelliklerine göre riskli API’ler belirlenir ve düzeltilir.Gerçek kullanıcı trafiğine göre sorunlar listenir, izlenir ve düzeltilir.

API’lerdeki güvenlik risklerini değerlendirir. Bu API tehditlerine karşı güvenlik durumunuzu ölçmek için kontrol panelleri sunar. Bu kontrol panellerini kullanarak genel güvenlik durumunu değerlendirebilir ve uygun güvenlik kontrollerini ayarlayarak keşfedilen güvenlik sorunlarını proaktif olarak çözebilirsiniz.

API Abuse Prevention

API Kötüye Kullanımını Önleme modülü, kimlik bilgisi doldurma, sahte hesap oluşturma, içerik kazıma ve API’lerinizi hedef alan diğer kötü amaçlı eylemler gibi API kötüye kullanımı gerçekleştiren botların tespit edilmesini ve azaltılmasını sağlar.

Shadow ve zombi API’leri de dahil olmak üzere kritik API iş senaryolarınızdaki güvenlik açıklarını belirlemek için tasarlanmıştır. Mevcut işlevsel testleri otomatik olarak CI/CD’deki güvenlik testlerine dönüştürür.

Wallarm hakkında detaylı Bilgi ve Destek için info@encodesecure.com adresinden bize ulaşabilirsiniz.

MENÜYÜ KAPAT