Hakkımızda

Ana Sayfa » Hakkımızda

ENCODE Secure  ileri teknoloji uygulamaları ve entegrasyonları ile müşterilerin dijital platformlarda hizmet sunum deneyimi en üst seviyeye çıkarmayı hedefleyen ileri teknoloji çözümleri entegrasyon ve danışmanlık firmasıdır.

En iyi bildiğimiz işi en iyilerle yapıyoruz sloganı ile kurum ve kuruluşların Devsecops,web ve mobil uygulama güvenliği süreçlerini yönetmenin yanı sıra son kullanıcı güvenliği ve bulut güvenliği alanlarında uzman kardomuz ile çözümler geliştirmekteyiz.

Vizyonumuz
Katma değeri yüksek, esnek, özelleştirilebilir sistem altyapıları ve son kullanıcı deneyimlerini sağlamak için çalışır. Gelişen teknoloji ve tüm nesnelerin internet üzerinden birbirine bağlı hale geldiği dünyada sürdürülebilir yapılar kurmayı hedefler.
ncelikli olarak ülkemizde siber güvenlik çözümleri ve uygulamaları konusunda yenilikçi fikirler ve hedefe yönelik çözüm modelleri ile güvenlik alanında söz sahibi ve standartları belirleyici olmayı hedefler.

Misyonumuz
Hizmet verdiğimiz kurum ve kuruluşlara sağladığı “fayda”nın toplum yararına olabilecek en üst noktada olmasını hedefler ve kendine özgü çözümler üretir. Kaynak kullanımı konusunda uluslararası tecrübeleri ile birlikte en iyi uygulama (best practises) senaryolarını ortaya koyar. ​

ENCODE Secure genç ve dinamik ekibi ile yenilikçi ve çözüm odaklı fikirlerini sahaya yansıtarak hem tecrübesini hem de özverisini sizlerle paylaşır.

MENÜYÜ KAPAT