now secureNow Secure geliştirdiğiniz ve kullandığınız uygulamalar için sürekli otomatikleştirilmiş güvenlik çözümlerini bir arada sunar. Kuruluşlar her zamankinden daha hızlı ve daha büyük ölçekte geliştirdikleri mobil uygulamar geliştiriyor. Google Play™ ve Apple App Store™ genelinde büyüyen 6 milyon mobil uygulama ve şirket içi kullanım için geliştirilen milyonlarca mobil uygulamayla, mobil uygulama güvenlik testleri daha önemli bir konu olurken Now Secure Platformu üzerinden kapsamlı ve sürekli güvenlik testleri yapmaya olanak sunuyor.

Kapsamlı bir teknoloji yaklaşımı, yalnızca SDLC’nin her aşamasında potansiyel güvenlik açıklarını tespit edip azaltmakla kalmaz, aynı zamanda mobil uygulamayı ortaya çıkan tehditlere karşı da korur.

Modern mobil uygulama güvenlik testi yalnızca teknik bir gereklilik değildir; aynı zamanda kullanıcı güvenini oluşturmanın, işi korumanın ve küresel ekonomimizde mobil uygulamaların bütünlüğünü ve dayanıklılığını sürdürmenin temel bir dijital dönüşüm unsuru olarak hareket eder.

Automation And Integration: Agile ve DevOps yazılım geliştirme süreçlerinde mobil uygulamaları oluştururken sürekli olarak güvenliği test edin. Bu yaklaşım, geliştirme, güvenlik, GRC ve mobil mükemmellik merkezi (MCOE) ekipleri arasında işbirliğine dayalı bir köprü sağlar. Now Secure Komut Satırı Arayüzü (CLI), geliştirme iş akışlarına daha da fazla özel etkileşim ve entegrasyon sağlar.

Comprehensive Testing : NowSecure Platformu, modern mobil SDLC’nin ihtiyaçlarını ve karmaşık altyapısını benzersiz bir şekilde karşılayarak, yüksek doğrulukla otomatik statik, dinamik, etkileşimli ve APISec analiziyle güvenlik ve gizlilik test çözümleri sunar. Güvenlik risklerine ilişkin eyleme geçirilebilir analizler göstermek üzere tasarlanan yeni Portföy Sağlık Kontrol Paneli ile mevcut mobil uygulama güvenlik programınızın bütünsel bir görünümünü elde edin.

Standards And Policy-Based Testing : NIST, FISMA, GDPR ve NIAP için mobil standartları ve uyumluluk gereksinimlerini karşılayın veya MITRE ATT&CK for Mobile, OWASP Mobil Güvenlik Test Kılavuzu, ADA Mobil Uygulama Güvenlik Değerlendirmesi (MASA) veya  temel alan özelleştirilmiş bir politika gibi çerçeveler üzerinde temel testler yaparak risk profili ve tehdit ortamını detaylı bir şekilde inceler.

NowSecure Platformunun kullanımı inanılmaz derecede kolaydır.Web arayüzü, API’ler aracılığıyla veya doğrudan geliştirme hattı araçlarınıza ve kod depolarınıza entegre edilerek güvenli mobil uygulamaları geniş ölçekte daha hızlı sunmanıza yardımcı olur.

Güvenli mobil uygulamaları zamanında ve bütçeye uygun şekilde sunmak için sürekli, özelleştirilebilir ve doğru otomasyonla tam kapsamlı kapsama alanıyla, mobil işlem hatlarınıza ve kod depolarınıza yerleşik olarak ihtiyaç duyduğunuz güvenliği elde edin

Kapsamlı Test Ve Analiz

1. Dinamik Uygulama Güvenliği Testi
2. Etkileşimli Uygulama Güvenliği Testi
3. İkili Statik Uygulama Güvenliği Testi
4. API Güvenlik Testi
5. Dinamik Yazılım Malzeme Listesi Oluşturma
6. CVSS Güvenlik Puanlaması
7. Özel Politika Odaklı Yaklaşım
8. Uyumluluk Kontrolleri
9. Bulgular Açıklamalar, yeniden oluşturulacak adımlar ve iş etkisi içeren açıklamalar
10.Talimatlar ve kod örnekleriyle birlikte Yerleşik Geliştirici İyileştirmesi

Entegrasyonlar Yoluyla Dağıtımı Hızlandırın

Mevcut geliştirme yaşam döngüsü süreçlerinde güvenli bir geliştirme iş akışını desteklemek için önceden oluşturulmuş entegrasyonları, açık API’leri ve yerel CLI’yi kullanarak Now Secure’u entegre edin. Now Secure, işlem hatlarınız genelinde güçlü iki yönlü entegrasyon sağladığından maliyetleri, karmaşıklığı ve riski azaltın:

  • GitHub , Microsoft Azure DevOps , Cloudbees Jenkins , CircleCI , GitLab , Bitrise ve diğer CI/CD platformları
  • GitHub Sorunları, Jira, Azure Boards, GitLab Boards ve diğer sorun izleme ve biletleme sistemleri
  • Synopsys CodeDX, Coalfire Threadfix ve Brinqa ve diğer güvenlik açığı yönetim sistemleri
  • Gevşeklik ve e-posta uyarıları

Now Secure hakkında detaylı Bilgi ve Destek için info@encodesecure.com adresinden bize ulaşabilirsiniz.

MENÜYÜ KAPAT