Palo Alto Prisma

Karmaşık BT yapılarının ve bulut güvenliğinin en kapsamlı hali !

Prisma Acces

Bulutta Sağlanan Mobil Kullanıcı Güvenliği Prisma ™ Access, kurumunuzun uzak ağlarına ve mobil kullanıcılarınıza tutarlı bir güvenlik sağlamanıza yardımcı olan bir erişim hizmetidir (SASE). İster merkez ofisinizde, ister şubede veya mobil olsun tüm kullanıcılarınız, bulut ve veri merkezi uygulamalarını ve interneti güvenle kullanmak için Prisma Access’e bağlanır.

76 ülkede, dünya çapında 100’den fazla konumda bulunan Prisma Access, tüm noktalardaki trafiği tutarlı bir şekilde denetler ve şubeden şubeye ve şubeden Merkez Ofise trafiği sağlamak için, çift yönlü ağ iletişimi sağlar.

Geniş ölçekte koruma sağlayan Prisma Access, global kapsamlıdır, böylece şubede donanımsal güvenlik duvarlarını boyutlandırma ve dağıtma konusunda endişelenmenize gerek kalmaz.

Prisma Access, merkezi analiz ve raporlama için Cortex Data Lake’i kullanır. Palo Alto Networks Prisma® Access, hibrit iş gücünü üstün özelliklerle korur. ZTNA 2.0’ın güvenliği, basit bir şekilde olağanüstü kullanıcı deneyimleri sunarken, birleşik güvenlik ürünü bulut ölçeğinde güvence altına almak için bulutta özel olarak oluşturulmuş Prisma Access, tüm uygulamaları koruyan sektördeki tek ZTNA 2.0 çözümünü sunar hem erişimi hem de verileri güvence altına alır.

Prisma Cloud Security

  Palo Alto PrismaBulut Yerel Güvenlik Platformu Prisma ™ Cloud, hibrit ve çoklu buluttaki, tüm uygulamalar ve veriler için, sektörün en geniş güvenlik ve uyumluluk kapsamına sahip, güvenlik platformudur. Prisma Cloud, bulut yerel uygulamaları ve bulut platformları genelinde veri merkezlerini, konteynerleri, sunucusuz konumlandırmaları, depolama ve diğer hizmet sunumu olarak platformları (PaaS) korur.

Kaynakları dağıtırken dinamik olarak tespit eder ve bulut uygulamalarınız için güvenlik ve uyumluluk içgörüleri sağlamak için sağlanan veri bulut hizmetleriyle (kaynak) yapılandırmaları, akış günlükleri, denetim günlükleri, ana bilgisayar ve kapsayıcı günlükleri, v.b.) ilişkilendirir.

Gelişmiş tehditleri önlemek için kullanıcı, iş yükü ve uygulama davranışlarını profillemek için, makine öğrenimini kullanır.

Güvenlik düzenleme araçlarıyla sorunsuz entegrasyon, güvenlik açıklarının hızla düzeltilmesini sağlar. Platform, güvenlik operasyonlarının ve DevOps ekiplerinin verimli bir şekilde işbirliği yapmasını ve güvenli bulut yerel uygulama geliştirmesini hızlandırmasını sağlayan entegre bir yaklaşım sunar.

Prisma Cloud, eksiksiz güvenlik kapsamı sağlamak için bulut yerel mimarileri ve araç setlerini korur ve entegre eder.Temel olarak, DevSecOps’un benimsenmesini ve bulut yerel mimarilerinin değişen güvenlik gereksinimlerine gelişmiş yanıt vermesini sağlar.

Prisma SaaS Security

 Güvenli SaaS Erişimi Prisma ™ SaaS, bulut uygulamaları ve önemli veriler için görünürlük, uyumluluk kontrolleri ve güvenlik sağlar. Office 365 ve Salesforce, ve G Suite gibi kurumsal SaaS uygulamalarına güvenli erişim sağlamaya yardımcı olur ve bulutta veri ihlali riskini azaltır.

Prisma SaaS, birden çok SaaS uygulaması genelinde sürekli olarak görünürlük, uyumluluk kontrolleri ve koruma sağlayan bir bulut hizmetidir. Kurumları ve verilerini bulut siber ataklarına karşı korur. Palo Alto Networks güvenlik duvarlarının entegre bir özelliği olan Prisma SaaS, tüm internet trafiğinde ve tüm ağ trafiğinin denetimi ve SaaS uygulamaları için, API tabanlı güvenlik çözümü sunar.

Bulut, fiziksel ve sanallaştırılmış dağıtım kolaylığı için tüm ortamlarda güvenlik, ağ oluşturma ve veri koruması için birleşik bir platformda SASE ve CASB’den yararlanarak işlemleri basitleştirin.

Kurumsal onaylı uygulamaların yanı sıra, sayıları katlanarak artan ve BT departmanının bilgisi olmadan erişebileceği sayısız halka açık SaaS uygulaması vardır. Onaylanmamış SaaS uygulamasının kötüye kullanılması durumunda oluşacak riskleri eş zamanlı tespit eder.

Palo Alto Prisma ile Kapsamlı SaaS Güvenliği

Otomatik uygulama görünürlüğü ve kontrolü : Yeni ve gelişmekte olan SaaS uygulamalarının sürekli olarak keşfedilmesini, sınıflandırılmasını ve kontrolünü sağlar.

Onaylanmış uygulamalar için tam koruma : Slack, Jira, Teams, Confluence ve Zendesk gibi modern işbirliği uygulamaları da dahil olmak üzere Microsoft 365, SFDC, Box ve diğerleri için sektördeki en büyük API tabanlı SaaS uygulamaları kapsamından yararlanır.

SaaS erişim yönetimi : Kullanıcılar için kurumsal SaaS uygulamalarına erişime izin verir.

Kurumsal veri kaybı önleme : Tüm SaaS uygulamalarında ve tüm kuruluş genelinde sunulan bulut Enterprise DLP, hassas verileri korur ve modern işbirliği uygulamaları da dahil olmak üzere her yerde uyumluluğu destekler.

Makine öğrenimi modelleri aracılığıyla tehdit önleme : Onaylanmış ve onaylanmamış SaaS uygulamalarında yeni ve bilinmeyen tehditleri durdurur.

Birleşik kontroller : SASE ve CASB’yi birleşik bir bulut konsolunda bir araya getirerek işlemleri basitleştirir. Kurumsal güvenlik ve veri koruma politikalarınızı tek bir yerden yönetmenizi sağlar.

Yapınıza uygun ve ölçeklendirilebilir Palo Alto Prisma ürünü sayesinde dağıtık yapı ve uygulamalarınızı eş zamanlı koruyarak oluşacak siber güvenlik risklerini en aza indirebilirsiniz.

Palo Alto Prisma hakkında detaylı Bilgi ve Destek için info@encodesecure.com adresinden bize ulaşabilirsiniz.

MENÜYÜ KAPAT