Caspipot saldırı yüzey izleme,veri ihlal kontrolü ve saldırıları anlık olarak takip edebileceğiniz bir SaaS ürünüdür. Dakikalar içerisinde başlatabileceğiniz honeypot servisleri ile uygulamanıza gelen tüm trafiği analiz edebilir ve gerekli önlemleri alabilirsiniz.

Caspipot modülleri API aracılığı ile haberleştiği ve dahili kurulum gerektirmediği için müşteri verisi barındırmadan çalışabilmektedir. Sistemler üzerinde yer alan veriler saldırganların oluşturduğu saldırı verileri ve tarama verileridir.Caspipot servisleri otomatik pilot moduna çalışmaktadır. Çekirdek üzerinde belirlenmiş kurallar değiştiği anda sistem kendini resetler.

Deception
Gerçek zamanlı saldırganların tespit edilmesi manipüle edilmesi ve analiz edilmesi süreçleri.

Detection
Gerçek zamanlı saldırı tehdidinin tespit edilmesi otomatik olarak WAF ve güvenlik ürünlerinde önlem alınması ve Güvenlik taramalarının yapılması.

Solution & Reporting
Gerçek zamanlı veri analizi ile saldırganlardan toplanan gerçek saldırı verileri ile entegrasyonu tamamlanmış ürünlere doğrudan güncelleme ve raporlara. Güvenlik ekiplerinin bilinçlendirilmesi ve gruplara özel raporlama.

Süreçlerinin tamamını yönetebilirsiniz.

Caspipot ASM

Kurum ve kuruluşların alt alanlarını, servislerini ve sunucularını aktif olarak izler ve tarama yapar.Taramalar her biri ayrı yönetilir ve raporlanır.

Black List / Malware Scan
Subdomain / PORT Scan
CVE / Vulnerability Scan
Active Scan

Süreçlerini Asm ile yönetebilir ve aktif işlemleri takip edebilirsiniz.

 

 

WAF / Firewall Takibi
CASPIPOT entegrasyon yapıldığı zaman WAF / Firewall ürünlerine doğrudan güncelleme yapar güncel tehditlere karşı rün veritabanını günce tutar.

Gelişmiş Alarm Mekanizması
F/P Durumlarını minimize ederek en doğru şekilde detaylı analiz edilmiş raporları oluşturarak iş yükünü azaltır.

3. Gözümüz
Taranan ve tespit edilen servisler üzerinde sürekli tarama ve analiz yapılmasını sağlar.

caspipot

Caspipot modüllerini aktif olarak kullanarak dijital varlıklarınıza dışarıdan gelecek saldırıları önceden keşfederek güvenlik sıkılaştırmalarınızı bu yönde yapabilirsiniz.Web uygulama güvenliği önemli konularından birisi olan stres testlerinide bu sayede yapabilme imkanınız da bulunmaktadır.

Caspipot hakkında detaylı Bilgi ve Destek için info@encodesecure.com adresinden bize ulaşabilirsiniz.

MENÜYÜ KAPAT